Polska  małopolskie  nowotarski      Czwartek - 24 lipca 2014 Kingi, Krystyna, Michaliny          
 
Portal / Sport / Wydarzenia 2004 / Zawody w biegach narciarskich VI edycji Narciarskiej Ligi Biegowej
  Zawody w biegach narciarskich VI edycji Narciarskiej Ligi Biegowej



 

KOMUNIKAT Nr 5/2004
z zawodów w biegach narciarskich
VI edycji Narciarskiej Ligi Biegowej

 

Dnia 21.02.2004r. z okazji 158 rocznicy Powstania Chochołowskiego odbył się IV rzut w biegach narciarskich dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i dorosłych.

Udział w zawodach wzięło łącznie 350 zawodników szkół podstawowych, gimnazjów z województwa małopolskiego oraz w kategorii dorosłych – zawodnicy z całej Polski.

Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu – Referat Kultury i Sportu, Szkoła Podstawowa w Chochołowie, Rada Sołecka, Oddział Związku Podhalan w Chochołowie. Sędzią głównym Andrzej Ruchała, kierownikiem tras był Władysław Wesołowski, kierownikiem zawodów Marek Szuba , sekretarzem zawodów Wojciech Zawiła.

Puchary, dyplomy, medale i drobne upominki wręczali: Prezes Oddziału Z.P. – p. Stanisława Pilch, Sołtys Chochołowa – p. Kazimierz Marduła, Dyrektor S.P. Chochołów – p. Stanisław Mateja, Kierownik Referatu Kultury i Sportu Stanisław Bukowski oraz były radny gminy P. Andrzej Masny.

Organizatorzy dziękują za pomoc w przygotowaniu zawodów: Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu S.P. w Chochołowie, p. Markowi Mardule oraz Komendantowi S.G. Wiesławowi Górskiemu za przygotowanie skuterami tras biegowych, Kierownikowi Ośrodka Szkolno Wypoczynkowego w Chochołowie p. Mirosławowi Lisikowi i szefowej kuchni p. Marii Bienias.

Dojazd na zawody, wyżywienie oraz pamiątkowe dyplomy i medale dla zawodników i szkół ufundował Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu. Puchary dla najlepszych zawodników i szkół ufundowali: Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu i Związek Podhalan w Chochołowie.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

WYNIKI IV rzut – CHOCHOŁÓW 22.02.2003

Chłopcy rocznik 1990/91

Miejsce Nr Startowy Imię i Nazwisko Urodzony Sz.P. Czas Łączny Punkty
1 116 Miętus Krzysztof 90 Ciche 1 7:36,7 25
2 86 Nedza Kubiniec Macjej 91 Kościelisko 7:43,0 20
3 98 Nędza Kubiniec Andrzej 90 Kościelisko 7:46,6 17
4 106 Zięba Mateusz 90 Podczerwone 7:50,7 15
5 90 Pabin Janusz 90 Dzianisz 7:58,2 14
6 117 Haberny Franciszek 90 Podczerwone 8:15,0 13
7 115 Krupa Adam 90 Chochołów 8:22,9 12
8 82 Zając Janusz 90 Kościelisko 8:32,3 11
9 114 Murański Andrzej 90 Chochołów 8:36,8 10
10 111 Knapczyk Andrzej 91 Chochołów 8:52,2 9
11 109 Szymusiak Grzegorz 91 Ciche 1 8:59,3 8
12 78 Obrochta Maciej 90 Kościelisko 8:59,8 7
13 108 Krupa Krzysztof 91 Ciche 1 9:01,0 6
14 103 Miętus Marek 91 Ciche 1 9:12,4 5
15 104 Iwan Bogdan 91 Podczerwone 9:17,8 4
16 112 Rafacz Grzegorz 90 Czerwienne 1 9:19,2 3
17 81 Długosz Piotr 91 Kościelisko 9:25,5 2
18 77 Tylka Jan 91 Kościelisko 9:26,3 1
19 80 Długopolski Krzysztof 90 Kościelisko 9:33,0  
20 92 Miętus Jakub 90 Ciche 1 9:33,4  
21 105 Maryniarczyk Jarosław 90 Chochołów 9:43,5  
22 113 Leja Karol 90 Podczerwone 9:44,8  
23 101 Szwajnos Marcin 90 Podczerwone 9:53,7  
24 99 Krupa Jan 91 Chochołów 9:54,9  
25 96 Mrugała Jan 91 Czerwienne 1 10:00,9  
26 102 Kula Marcin 91 Czerwienne 1 10:27,4  
27 93 Chramiec Krzysztof   Czerwienne 2 10:28,7  
28 87 Miętus Tomasz 91 Ciche 1 10:34,6  
29 88 Stopka Krzysztof 91 Chochołów 10:36,0  
30 100 Urbaś Paweł 90 Czerwienne 1 10:40,2  
31 85 Obrochta Andrzej Jacek 91 Ciche 1 11:06,5  
32 89 Kęsek Janusz 90 Czerwienne 1 11:41,2  
34 79 Sęk Kazimierz 90 Podczerwone 12:06,3  
35 83 Toczek Dawid 90 Chochołów 12:11,7  
36 97 Skubisz Mateusz   Czerwienne 2 12:14,5  
37 84 Fudala Jarosław 91 Podczerwone 12:33,0  
38 6 b Zep Patryk 90 Czerwienne 2 14:22,8  
39 66 Szwajnos Andrzej 91 Chochołów 14:31,9  
40 10 b Skubisz Krzysztof 91 Czerwienne 2 22:34,0  

WYNIKI – CHOCHOŁÓW 22.02.2003

Dziewczęta rocznik 1990/91

Miejsce Nr Startowy Imię i Nazwisko Urodzony Sz.P. Czas Łączny Punkty
1 134 Pabin Dominika 90 Dzianisz 7:55,7 25
2 147 Zając Urszula 90 Chochołów 8:42,0 20
3 2 b Leja Katarzyna 90 Ciche 1 9:05,0 17
4 148 Bocoń Natalia 90 Ciche 1 9:05,8 15
5 150 Gąsienica Karolina 91 Ciche 1 9:24,8 14
6 120 Strączek Natalia 91 Ciche 1 9:32,2 13
7 1 b Wetula Zofia 90 Chochołów 9:33,8 12
8 137 Nędza Kinga 90 Kościelsko 9:44,5 11
9 145 Gąsienica Edyta 90 Ciche 1 9:51,1 10
10 140 Pitoń Anna 91 Kościelsko 9:53,7 9
11 121 Sobczak Dominika 91 Kościelsko 9:57,3 8
12 149 Stopka Lucyna 90 Czerwienne 1 10:17,5 7
13 136 Tylek Magda 91 Ciche 1 10:23,3 6
14 143 Kozielska Magdalena 91 Kościelisko 10:31,9 5
15 142 Fudala Anna 91 Podczerwone 10:48,1 4
16 130 Iwaniec Iwona 91 Kościelsko 10:48,6 3
17 127 Bukowska Maria 91 Kościelsko 11:03,6 2
18 133 Fudala Ewa 90 Podczerwone 11:04,7 1
19 144 Prokop Marta 90 Czerwienne 1 11:14,3  
20 141 Prokop Karolina 91 Czerwienne 1 11:21,0  
21 139 Mitka Monika 91 Czerwienne 1 11:28,2  
22 131 Styrczula Paula 91 Ciche 1 11:31,5  
23 135 Fudala Elżbieta 90 Podczerwone 11:36,7  
24 128 Bobak Dorota 91 Ciche 1 11:43,8  
25 138 Szeliga Magdalena 91 Czerwienne 1 11:59,8  
26 126 Miętus Magdalena   Podczerwone 12:02,6  
27 122 Michniak Małgorzata 91 Chochołów 12:12,0  
28 3 b Zych Karolina 90 Chochołów 12:46,0  
29 124 Trzebunia Joanna 91 Kościelsko 13:07,4  
30 129 Bienias Danuta 90 Podczerwone 13:10,1  
31 9 b Bobak Gabriela 90 Kościelisko 13:31,0  
32 125 Klimowska Teresa 90 Czerwienne 1 14:09,2  
             
             
             
             

WYNIKI – CHOCHOŁÓW 22.02.2003

Chłopcy rocznik 1992 i młodsi

Miejsce Nr Startowy Imię i Nazwisko Urodzony Sz.P. Czas Łączny Punkty
1 17 Kunc Łukasz 92 Dzianisz 5:19,0 25
2 41 Toczek Mateusz 92 Ciche 1 6:04,1 20
3 36 Krzysiak Andrzej 93 Chochołów 6:06,0 17
4 42 Skóbel Dawid 92 Ciche 1 6:09,9 15
5 39 Łowisz Jan 92 Ciche 1 6:11,0 14
6 14 Kuśnierczyk Radosław 92 Kościelisko 6:17,0 13
7 5 Miętus Grzegorz 93 Dzianisz 6:18,7 12
8 35 Szlembarski Andrzej 92 Podczerwone 6:30,7 11
9 1 Fudala Łukasz 92 Ciche 6:31,2 10
10 37 Leja Mateusz 93 Chochołów 6:32,2 9
11 32 Rafacz Sławek 92 Ciche 1 6:37,5 8
12 40 Zych Bartłomiej 92 Chochołów 6:41,4 7
13 38 Leja Łukasz 93 Podczerwone 6:41,9 6
14 30 Zięba Jan 93 Chochołów 6:51,6 5
15 2 Gąsienica Szymon 92 Kościelsko 6:59,5 4
16 24 Lassak Kamil 92 Ciche 1 7:05,6 3
17 28 Leja Piotr 92 Podczerwone 7:09,1 2
18 43 Leja Stanisław 92 Podczerwone 7:10,1 1
19 26 Pitoń Darek 93 Ciche 1 7:18,8  
20 27 Piszczek Sebastian 92 Ciche 1 7:19,6  
21 19 Miętus Maksymilian 93 Ciche 1 7:19,9  
22 29 Wetula Andrzej 92 Chochołów 7:29,5  
23 22 Strączek Bogdan 92 Ciche 7:32,1  
24 16 Ogórek Tadeusz 92 Ciche 7:44,1  
25 34 Dziadoń Janusz 92 Chochołów 7:46,4  
26 10 Jakieła Adam 92 Kościelisko 7:53,8  
27 11 Zapotoczny Łukasz 92 Ciche 7:55,0  
28 20 Bzdyk – Bator Bogdan 92 Chochołów 8:10,7  
29 31 Leja Wojciech 92 Podczerwone 8:23,1  
30 25 Morawa Maciej 92 Czerwienne 1 8:23,5  
31 44 Korżyk Stanisław   Chochołów 8:28,9  
32 4 b Kapłan Jakub 93 Kościelisko 8:33,8  
34 6 Korżyk Grzegorz 92 Chochołów 8:37,4  
35 9 Miętus Adam 92 Czerwienne 1 8:47,0  
36 4 Szwajnos Mateusz 92 Podczerwone 9:17,6  
37 45 Dziadoń Marcin   Chochołów 9:32,0  
38 7 Morawa Paweł 94 Czerwienne 1 9:51,8  
39 8 b Tylka Bartłomiej 92 St. Bystre 9:58,4  
40 8 Karpiel Maciej 93 Kościelisko 10:15,8  
41 46 Krupa Robert   Chochołów 10:36,3  
42 13 Ciężczak Artur 92 Czerwienne 1 10:57,4  
43 47 Obrochta Maciej   Chochołów 11:01,6  
44 7 b Obrochta Dariusz 92 St. Bystre 11:31,9  
45 3 Tylka Maciej 93 Chochołów 11:36,8  
46 33 Haberny Wojciech 95 Podczerwone 12:06,4  

 

 

WYNIKI – CHOCHOŁÓW 22.02.2003

Dziewczęta rocznik 1992 i młodsi

Miejsce Nr Startowy Imię i Nazwisko Urodzony Sz.P. Czas Łączny Punkty
1 76 Staszeczka Ula 92 Ciche 1 6:23,9 25
2 75 Wetula Barbara 93 Chochołów 6:34,7 20
3 73 Myrda Marzena 92 Podczerwone 7:03,5 17
4 69 Piczura Weronika 92 Ciche 1 7:03,6 15
5 51 Pitoń Magda 92 Kościelisko 7:10,5 14
6 71 Gąsienica Klaudia 92 Kościelisko 7:17,6 13
7 74 Pabin Małgorzata 93 Dzianisz 7:22,5 12
8 52 Komperda Joanna 92 Czerwienne 2 7:28,1 11
9 70 Klimowska Iwona 92 Czerwienne 1 7:37,5 10
10 61 Stopka Weronika 92 Kościelisko 7:53,5 9
11 58 Gewont Renata 92 Dzianisz 7:57,9 8
12 57 Wetula Maria 93 Chochołów 8:09,8 7
13 64 Iwaniec Katarzyna 92 Kościelisko 8:14,2 6
14 67 Rafacz Aneta 93 Czerwienne 1 8:15,4 5
15 59 Łukaszczyk Estera 93 Ciche 1 8:20,3 4
16 49 Duraj Aleksandra 92 Kościelisko 8:34,9 3
17 63 Molek Angelika 92 Podczerwone 9:00,5 2
18 56 Stanek Paulina 93 Kościelisko 9:07,2 1
19 62 Ramska Anna 93 Ciche 1 9:29,3  
20 60 Stopka Weronika 94 Czerwienne 1 9:52,9  
21 50 Krupa Anna 92 Ciche 1 10:26,5  
22 55 Kmin Anna 93 Czerwienne 1 10:39,7  
23 5 b Chramiec Aneta 93 Czerwienne 2 10:45,8  
24 72 Iwan Aneta 94 Podczerwone 10:50,3  
25 54 Rafacz Dominika 93 Czerwienne 1 10:53,3  
26 48 Kwak Anna 93 Czerwienne 2 11:19,6  
27 53 Szymusiak Agnieszka 92 Ciche 11:22,5  

Tabela Końcowa Szkół Podstawowych

Szkoła Ch. 92 i mł. Dz. 92 i mł. Ch. 90/91 Dz. 90/91 Suma
Czerwienne 2 0 11 0 0 11
Czerwienne 1 0 15 3 7 25
Podczerwone 20 19 32 5 76
Dzianisz 37 20 14 25 96
Chochołów 38 27 31 32 108
Kościelisko 17 46 58 38 189
Ciche 1 68 45 44 75 232

 

 

WYNIKI – CHOCHOŁÓW 22.02.2003

Gimnazja Chłopcy rocznik 1989

Miejsce Nr Startowy Imię i Nazwisko Urodzony Gimnazjum Czas Łączny Punkty
1 16 Drzymała Kamil 89 Ciche 12:30,9 25
2 9 Gąsienica Jakub 89 Kościelisko 12:40,0 20
3 11 Pabin Krzysztof 89 Dzianisz 12:50,8 17
4 2 Kapel Daniel 89 Czarny Dunajec 13:00,5 15
5 10 Knapczyk Dawid 89 Ciche 13:26,9 14
6 14 Kiernia Zbigniew 89 Ciche 13:57,2 13
7 1n Morawa Stanisław 89 Ciche 13:59,8 12
8 12 Kmin Piotr 89 Ciche 14:09,2 11
9 4 Krzysiak Jan 89 Czarny Dunajec 14:33,9 10
10 8 Hajda Robert 89 Ciche 14:45,3 9
11 6 Mroszczak Krzysztof 89 Nowy Targ 1 14:55,6 8
12 1 Zarycki Tomasz 89 Stare Bystre 15:08,8 7
13 17 Strączek Mateusz 89 Ciche 15:13,9 6
14 3 Kwak Andrzej 89 Stare Bystre 15:53,5 5
15 13 Pitoń Kazimierz 89 Stare Bystre 15:54,1 4

 

WYNIKI– CHOCHOŁÓW 22.02.2003

Gimnazja Dziewczęta rocznik 1989

Miejsce Nr Startowy Imię i Nazwisko Urodzony Gimnazjum Czas Łączny Punkty
1 20 Maciaszek Dorota 89 Nowy Targ 1 14:27,7 25
2 24 Mrowca Małgorzata 89 Nowy Targ 1 14:59,8 20
3 23 Pabin Jadwiga 89 Dzianisz 15:27,0 17
4 27 Leja Jolanta 89 Ciche 15:57,3 15
5 25 Stopka Anna 89 Ciche 16:52,9 14
6 21 Leja Barbara 89 Czarny Dunajec 18:08,2 13
7 22 Ciężczak Teresa 89 Ciche 19:55,9 12
8 18 Bobak Katarzyna   Stare Bystre 1 21:41,7 11
9 26 Słodyczka Marzena   Stare Bystre 1 22:41,0 10

 

 

WYNIKI– CHOCHOŁÓW 22.02.2003

Gimnazja Chłopcy rocznik 1988/87

Miejsce Nr Startowy Imię i Nazwisko Urodzony Gimnazjum Czas Łączny Punkty
1 29 Leśnik Andrzej 88 Kościelisko 11:01,0 25
2 54 Rafacz Marcin 87 Ciche 11:05,1 20
3 53 Potrząsaj Rafał 88 Ciche 11:12,7 17
4 42 Maryniarczyk Wojciech 88 Kościelisko 11:14,2 15
5 45 Bukowski Adam 87 Kościelisko 11:20,4 14
6 50 Haberny Taduesz 87 Czarny Dunajec 11:28,7 13
7 48 Fudala Piotr 87 Czarny Dunajec 11:49,5 12
8 46 Kos Wojciech 88 Ciche 12:05,4 11
9 38 Ptaszkowski Krzysztof 88 Kościelisko 12:20,7 10
10 40 Iwan Krzysztof 88 Czarny Dunajec 12:33,4 9
11 32 Apostoł Aleksander 88 Nowy Targ 1 12:39,4 8
12 49 Styrczula Wojciech 87 Dzianisz 12:40,5 7
13 47 Czuj Maciej 88 Kościelsko 13:00,6 6
14 39 Bednarz Krzysztof   Stare Bystre 13:02,1 5
15 37 Gocek Sławomir   Ciche 13:05,0 4
16 41 Staszeczka Filip 88 Ciche 13:07,0 3
17 28 Rafacz Andrzej 87 Ciche 13:09,6 2
18 43 Obyrtacz Dariusz 88 Ciche 13:16,2 1
19 33 Kiernia Paweł 88 Ciche 13:45,4  
20 35 Barnaś Stanisław 88 Stare Bystre 14:03,5  
21 34 Guzik Waldemar 88 Nowy Targ 1 14:11,5  
22 44 Tylka Stanisław 88 Stare Bystre 14:23,3  
23 31 Strama Grzegorz 88 Ciche 14:29,9  
24 30 Obrochta Jan 88 Stare Bystre 20:00,0  

WYNIKI– CHOCHOŁÓW 22.02.2003

Gimnazja Dziewczęta rocznik 1988/87

Miejsce Nr Startowy Imię i Nazwisko Urodzony Gimnazjum Czas Łączny Punkty
1 60 Klejka Halina 88 Dzianisz 12:08,6 25
2 64 Galica Jadwiga 88 Kościelisko 13:39,3 20
3 63 Marusarz Bernadetta 88 Ciche 14:11,0 17
4 58 Krauzowicz Emilia 87 Nowy Targ 1 14:40,6 15
5 62 Mrowca Joanna 88 Nowy Targ 1 15:32,8 14
6 57 Gruszka Anna 87 Dzianisz 15:36,4 13
7 61 Szczechowicz Małgorzata 88 Stare Bystre 22:49,0 12

 

Tabela Końcowa Gimnazjów

Szkoła Dz. 89 Ch. 89 Dz. 88/87 Ch. 88/87 Suma
Stare Bystre 10 12 12 5 39
Czarny Dunajec 13 25 0 34 72
Dzianisz 17 17 38 7 79
Nowy Targ 45 8 29 8 90
Kościelisko 0 24 20 70 114
Ciche 52 90 17 58 217

 

WYNIKI– CHOCHOŁÓW 22.02.2003

Panowie 17-25 lat

Imię i Nazwisko Urodzony Miejscowość Czas Łączny Miejsce
Karpiel Stanisław 84 Kościelisko 11:52,5 1
Ponikwia Bartłomiej 81 Kościelisko 12:14,9 2
Gąsienica Daniel 84 Kościelisko 12:25,2 3
Kępka Stanisław 84 Żywiec 13:07,4 4
Truchan Piotr 84 Kościelisko 13:45,8 5
Kokott Rafał 86 Podczerwone 13:47,9 6
Masny Marcin 84 Chochołów 14:54,7 7
Leja Krzysztof 80 Podczerwone 14:55,7 8
Leja Andrzej 82 Koniówka 17:24,6 9

Panie 17-25 lat

Miejsce Imię i Nazwisko Urodzony Miejscowość Czas Łączny
1 Patka Krystyna 83 Czerwienne 13:16,2
2 Grzywa Magdalena 79 Kraków 13:16,6
3 Bobak Paulina 84 Kościelisko 13:31,0
4 Panikwia Katarzyna 82 Kościelisko 13:38,2
5 Stoch Anna 86 Nowy Targ 20:14,9

Panie 26-45 lat

Miejsce Imię i Nazwisko Urodzony Miejscowość Czas Łączny
1 Pitoń Anna 62 Kościelisko 08:31,2
2 Jakubowicz Małgorzata 64 Podczerwone 10:46,1

Panowie 26-40 lat

Miejsce Imię i Nazwisko Urodzony Miejscowość Czas Łączny
1 Szary Ryszard 79 Kościelisko 6:08,6
2 Szlaga Dariusz 65 Koniówka 7:13,9
3 Turski Tomasz 68 Chochołów 8:23,2

Panowie 40-50 lat

Miejsce Imię i Nazwisko Urodzony Miejscowość Czas Łączny
1 Kruzowicz Jacek 58 Nowy Targ 7:13,9
2 Karniłowicz Witold 58 Gołdap 7:20,1
3 Masny Stanisław 58 Chochołów 8:27,8
4 Fudala Stanisław 58 Podczerwone 9:06,6
5 Chlebek Adam 55 Czarny Dunajec 16:43,3

Panowie powyżej 50 lat

Miejsce Imię i Nazwisko Urodzony Miejscowość Czas Łączny
1 Łukaszczyk Władysław 50 Zakopane 26:58,2

 

 
 
©Wszelkie prawa zastrzeżone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom